Grafika

...grafika to nasza pasja!

Z łatwością znajdujemy i wdrażamy optymalne rozwiązania graficzne, aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom. Przetłumaczenie tekstu to często tylko fragment złożonej pracy nad danym materiałem.

Czy potrafią Państwo wyobrazić sobie katalog produktów bez kolorowych zdjęć lub instrukcję bez schematów?

My też nie!

Możemy zaoferować klientom kompleksowe usługi w zakresie graficznego opracowania dokumentów w naszym studiu DTP w programach InDesign i Quark Xpress z wyjściem do druku w formacie PDF.

W razie potrzeby przygotujemy dla klienta próbki wydruków aż do formatu A3. We współpracy z naszymi partnerskimi drukarniami jesteśmy w stanie zapewnić zoptymalizowany druk Państwa dokumentów, ulotek, katalogów, itp.

  • graficzne opracowanie tekstów, zdjęć, rysunków i wykresów
  • opracowanie tekstów i dołączonych materiałów zgodnie z projektem klienta
  • kompletne przygotowanie materiałów do druku
  • zapewnienie druku materiałów i dostarczenie ich do klienta

Przykłady opracowań graficznych

Z referencji - WALMARK

WALMARK

Przedmiotem naszego zamówienia było tłumaczenie oraz opracowanie graficzne katalogu wydanego w czterech wersjach językowych. C hodziło o niezwykle szczegółowe i wymagające zlecenie, podczas którego firma PYGMALION s.r.o. musiała dokonywać licznych korekt, a także korzystać z konsultacji lekarzy z czterech krajów europejskich. Mimo że nasze wymagania były bardzo wysokie, firma Pygmalion s.r.o., dzięki swojej elastyczności, była w stanie wykonać na czas wszystkie zlecone jej tłumaczenia i prace graficzne.

inż. David Rewenda — marketing manager
dział eksportu

Kolejne kroki